Magazyn Stomatologiczny, 11/2009 Zobacz pozostałe numery W numerze: Temat miesiąca: Traumatologia stomatologiczna Aktualności: Co lekarz powinien wiedzieć na temat związku chorób przyzębia z chorobami ogólnoustrojowymi? Stomatologia praktyczna: Kamica ślinianki przyusznej. Opis przypadku Vademecum stomatologa: Ostrożnie z dokumentacją zdjęciową
1/2025 Powikłania i ich zapobieganie związane z przepisywaniem antybiotyków i leków… Antybiotykoterapia w leczeniu implantologicznym z punktu widzenia farmakologa klinicznego O podchlorynie sodu raz jeszcze ….
Specjalista radzi Specjalista radzi SPECJALISTA RADZI. Pacjentka z rakiem piersi w gabinecie stomatologicznym - jak zaplanować opiekę? Obrazowanie radiologiczne w periodontologii: od technik dwuwymiarowych do CBCT i sztucznej… Halitoza – aktualne zalecenia diagnostyczne Pilne ekstrakcje u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym – aktualne rekomendacje Jak AI wspiera pracę stomatologa?