GEISTLICH + YOU3: REJESTRACJA TRWA

GEISTLICH + YOU3: REJESTRACJA TRWA

Chętnie uczestniczysz w interaktywnych wykładach znanych mówców? Czy może wolisz wirtualne warsztaty praktyczne? Oferujemy obydwie formy podczas jednego spotkania w uniwersalnym pakiecie kongresowym wraz z szerokim spektrum tematów regeneracyjnych.
 
10 marca 2022 r. Geistlich zaprezentuje „Ligę Mistrzów Stomatologii”! Daniel Buser, Stephen Chen, Jae‑Kook Cha, Anastasia Smolyakova i Anton Sculean razem z innymi międzynarodowymi prelegentami przedstawią wykłady zainspirowane pytaniami innych lekarzy, takie jak:
  • „Kluczowe aspekty sukcesu regeneracji kości (GBR)”,
  • „Leczenie periimplantitis”,
  • „Porady i triki w regeneracji tkanek miękkich”.
Spotkanie na żywo poprowadzi Ronald Jung (Szwajcaria), uznany na świecie prelegent i naukowiec w dziedzinie zarządzania tkankami twardymi i miękkimi.
 
Technika L-Shape w warsztatach na żywo
Pod opieką Nadja Nänni (Szwajcaria) uczestnicy warsztatów w praktyce przećwiczą odbudowę kości z zastosowaniem techniki L-shape. Czego mogą się spodziewać uczestnicy warsztatów? Nadja Nänni rozpocznie wykładem, który dostarczy informacji klinicznych oraz pozwoli uczestnikom ćwiczyć na modelu. Warsztaty Geistlich vLab™ skupią się na procedurze augmentacji kości wokół implantu w strefie estetycznej. Ćwiczenia na modelu z tworzywa sztucznego będą dotyczyły regeneracji kości z wykorzystaniem biomateriałów i wchłanialnej membrany. Koszt uczestnictwa wynosi 79 Euro. Wszyscy uczestnicy warsztatów Geistlich vLab™ otrzymają zestaw z materiałami potrzebnymi do wykonania demonstrowanej podczas warsztatów procedury.
 
Program wielogłosowy
Internetowy kongres Geistlich narodził się po raz pierwszy w pandemii koronawirusa, jako odpowiedź na anulowane kongresy stacjonarne oraz regionalne lockdowny. Ponad 8000 uczestników zapewniło kongresowi świetny start w drugą edycję wydarzenia w 2021 r. Aktualne informacje na temat trzeciej już edycji kongresu są dostępne na kanale mediów społecznościowych Geistlich oraz na stronie internetowej kongresu.
 
Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie: https://congress.geistlich-pharma.com.


Źródlo: informacja prasowa