ZJAZD ABSOLWENTÓW PSI 2-3 WRZEŚNIA 2022

ZJAZD ABSOLWENTÓW PSI 2-3 WRZEŚNIA 2022


Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne zaprasza na pierwszy Zjazd Absolwentów. Przez 18 lat działalności Stowarzyszenia w sztandarowym szkoleniu wzięły udział 433 osoby, z czego 427 je ukończyło z pomyślnie zdanym egzaminem i otrzymało Licencję Praktyki Implantologicznej PSI. Stowarzyszenie przeznaczyło też 110 certyfikatów Umiejętności Implantologicznej Fellowship oraz 67 Diplomate.

 
PSI zaprasza na spotkanie wyjątkowe - Zjazd Absolwentów Curriculum/Fellowship/Diplomate PSI, podczas którego odda scenę swoim kursantom. Zabiegi, jakie wykonują na co dzień w swoich gabinetach zasługują na to, aby zostały przedstawione szerszemu gronu kolegów.
 
Spotkanie ma na celu nie tylko integrację towarzyską, ale jest potrzebne również pod względem merytorycznym - nie ma wielu okazji, aby na jednej scenie spotkali się lekarze praktycy, którzy mają za sobą podobną ścieżkę edukacyjną.
 
Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 września 2022 r. w Krakowie. Więcej informacji i rejestracja na wydarzenie dostępne są pod adresem: http://www.zjazdabsolwentowpsi.pl/.

 
PSI


Źródło: https://psi-icoi.pl