POLSKI AKCENT WŚRÓD WYKŁADOWCÓW NA KONGRESIE FDI MUMBAJ 2022

POLSKI AKCENT WŚRÓD WYKŁADOWCÓW NA KONGRESIE FDI MUMBAJ 2022


Dr hab. n. med. Kinga Grzech-Leśniak, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, będzie jednym z wykładowców kongresu FDI, który na przełomie września i października odbędzie się w Mumbaju.

Kongres Światowej Federacji Dentystycznej odbędzie się w dniach 29 września-2 października 2022 r. w Jio World Convention Centre w stolicy indyjskiego stanu Maharasztra, położonej na wyspie Salsette, na Morzu Arabskim. Do 17 kwietnia FDI czeka na zgłoszenia lekarzy dentystów, którzy chcieliby podczas kongresu przedstawić swoje wystąpienie. Można to zrobić pod adresem https://2022.world-dental-congress.org/. Więcej informacji o Kongresie znaleźć można w naszym wcześniejszym newsie MUMBAJ 2022 – REJESTRACJA NA KONGRES FDI ROZPOCZĘTA!.

World Dental Federation udostępniła wstępny program kongresu – znalazło się w nim blisko 60 wykładów z zakresu stomatologii estetycznej, znieczuleń w stomatologii, endodoncji, implantologii oraz nowoczesnych technologii w stomatologii. Jednym z wykładowców będzie dr hab. n. med. Kinga Grzech-Leśniak, członkini Dental Practice Committe FDI, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej, która zaprezentuje dwa wykłady: „Rola lasera w leczeniu periodontologicznym: kwestie sporne” oraz „Nieinwazyjne użycie lasera w decementacji uzupełnień protetycznych”.

 
Źródło: https://dentonet.pl