Konferencja CAD/CAM bez kompromisów – estetyka i funkcjonalność

Konferencja CAD/CAM bez kompromisów – estetyka i funkcjonalność

Konferencja 2018-06-16

Miejsce: WARSZAWA
Termin: 16.06.2018 (sobota)
Miejsce: Warszawa
 
Zapraszamy na pierwszą konferencję dla stomatologów i techników dentystycznych, łączącą zagadnienia sztuki i technologii cyfrowej w protetyce i chirurgii.
 
Celem I Konferencji CAD/CAM bez kompromisów – estetyka i funkcjonalność, która odbędzie się 16 czerwca 2018 w Warszawie, jest kompleksowa prezentacja zagadnień związanych z technologią CAD/CAM, począwszy od przygotowania pacjenta przed procesem skanowania, aż po techniki uzyskania najwyższej estetyki.
 
Wybitni specjaliści na podstawie własnych doświadczeń i przypadków klinicznych omówią sposoby na osiągnięcie sukcesu funkcjonalnego i estetycznego w świecie cyfrowej stomatologii. Wśród wykładowców m.in. dr Ch. Markopoulous (Grecja), tech. dent. F. Ferretti (Włochy), dr n. med. Krystian Owczarczak (Polska).
 
Podczas konferencji poruszone zostaną takie aspekty, jak prawidłowa preparacja i retrakcja, formowanie prawidłowego profilu wyłaniania dziąsła do łączników indywidualnych oraz wykonanie estetycznych uzupełnień protetycznych
Absolutną nowością będzie pokaz na żywo cyfrowej terapii stawu skroniowo-żuchwowego wg autorskiej metody tech. dent. Damiana Michalskiego (Niemcy). Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi w Polsce wypróbują też najnowszy skaner wewnątrzustny Medit i500, którego światowa premiera odbędzie się w kwietniu w Seulu.
 
Oprócz części naukowej organizatorzy przygotowali wiele atrakcji podczas wieczornego party.
 
Organizatorzy: Robocam, scan_lab.
 
Szczegółowe informacje i zapisy: www.konferencjacadcam.pl, tel. 600 600 519