4. edycja Konferencji I Love Endo – teraz w promocji!

4. edycja Konferencji I Love Endo – teraz w promocji!
Opublikowano dnia : 15.04.2024

 

Tylko do końca maja specjalna promocja na udział w konferencji I Love Endo -20%.

Spradź 
https://www.ilovendo.pl/sklep/

Ruszyła rejestracja na 4. edycję Konferencji I Love Endo, która odbędzie się 27-30.06.2024. W programie 4. dni wykładów i warsztatów, które poprowadzi 10. Międzynarodowych wykładowców z 4. kontynentów. Po raz kolejny miłośnicy endodoncji spotkają się w Jachrance pod Warszawą, nad malowniczym Zalewem Zegrzyńskim, by wysłuchać mistrzów endodoncji i pod ich okiem uczestniczyć w warsztatach praktycznych.

Konferencja skierowana jest do wszystkich dentystów zainteresowanych endodoncją, zarówno wykonujących zabiegi endodontyczne regularnie, jak również raz na jakiś czas. Poprzednia edycja konferencji okazała się wielkim sukcesem. Światowej klasy wykładowcy, wysoki poziom merytoryczny, wspaniała atmosfera oraz wieczorna integracja w hotelu Warszawianka przyciągnęły miłośników endodoncji z całej Polski i 18 krajów świata.

4. edycja I Love Endo będzie również bardzo intensywna. Swoją ogromną wiedzą i doświadczeniem podzielą się tacy wykładowcy, jak: prof. Arnaldo Castellucci, dr n.med. Sławomir Gabryś, dr n.med. Michał Sobczak, dr Jenner Argueta, prof. Rodrigo Reis, dr n.med. Wojciech Wilkoński, dr Amr Elwi, dr Vivek Hegde, dr Gustavo Pipita Martinez, dr Giuseppe Squeo.

Podczas trzech dni wykładów poruszone zostaną takie tematy, jak: rozwój narzędzi rotacyjnych, nowe techniki pracy, wpływ ultradźwięków na endodoncję, strategie odbudowy zębów leczonych endodontycznie, zarządzanie trudnymi przypadkami klinicznymi, leczenie po urazach zębów stałych, podstawy EBD, oszczędne opracowanie tkanek zęba, precyzyjne określanie długości roboczej w endodoncji. Wszystkie wykłady tłumaczone będą symultanicznie przez profesjonalnych tłumaczy.

Oprócz wykładów uczestnicy Konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach praktycznych w niedzielę 30.06.2024. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli doskonalić wypełnianie kanałów korzeniowych przy użyciu technik na ciepło lub na zimno, opracować kanał w zębie po ekstrakcji lub przećwiczyć szybkie wykonanie niezawodnej adhezyjnej podbudowy pod uzupełnienie zębów leczonych endodontycznie.

Konferencja I Love Endo jest wyjątkowym wydarzeniem i świetną okazją do zdobycia najwyższej jakości wiedzy i doświadczenia z zakresu endodoncji. To spotkanie wiedzy, pasji, energii, profesjonalizmu i świetnego humoru w towarzystwie ekspertów i pasjonatów endodoncji z całego świata.  A wszystko w pięknej scenerii hotelu Warszawianka.

                Pełny program i rejestrację na Konferencję oraz promocje specjalne, można   znaleźć na stronie www.ilovendo.pl.

Szczegóły wydarzenia publikowane są na bieżąco także na fanpage’u Konferencji pod linkiem: https://www.facebook.com/iloveendoconference