Dni Targowe Stern Weber Polska w dniach 14-16 marca w Warszawie. Udział w wydarzeniu, nocleg na koszt organizatora i bilety do teatru!

Dni Targowe Stern Weber Polska w dniach 14-16 marca w Warszawie.    Udział w wydarzeniu, nocleg na koszt organizatora i bilety do teatru!
Opublikowano dnia : 09.02.2024

 

Nocleg na koszt organizatora wraz z biletami do teatru oraz specjalnie przygotowane promocje na zakup unitu i pozostałych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego – w ten sposób swoje cykliczne wydarzenie promuje Stern Weber Polska. W dniach 14-16 marca 2024 roku (tj. czwartek-sobota) odbędzie się kolejna edycja Dni Targowych Stern Weber Polska - kameralnego wydarzenia organizowanego wiosną oraz jesienią w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie, a dokładniej na jednej z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie.

Stern Weber Polska zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego unitu, aparatu RTG lub innych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego do odwiedzenia swojej siedziby. W ramach specjalnie przygotowanego Pakietu Promocyjnego istnieje możliwość otrzymania noclegu w renomowanym hotelu na koszt organizatora wraz z biletami do teatru czy skorzystania z szeregu innych specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji!

Idea wydarzenia

Dni Targowe Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie skierowane są do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego.

Najbliższa edycja Dni Targowych Stern Weber Polska odbędzie się w dniach 14-16 marca (tj. czwartek-sobota) w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Głównym celem Dni Targowych jest możliwość zdobycia wiedzy o oferowanych przez Stern Weber Polska produktach. Organizator wydarzenia wykorzystuje atut swojego showroomu – jednej z największych w Europie stałych ekspozycji unitów i elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych. Każda osoba odwiedzająca Dni Targowe Stern Weber Polska może w pełni liczyć na:
 • Merytoryczne wsparcie i doradztwo w wyborze unitów (Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom), aparatów RTG (NewTom, MyRay) oraz mikroskopów (Carl Zeiss) czy wszelkich innych urządzeń do gabinetu stomatologicznego
 • Pomoc w zdobyciu finasowania pozwalającego na zakup wybranych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego w ramach programu Stern Weber Kredyt
 • Możliwość konsultacji w przygotowaniu projektu gabinetu z uwzględnieniem projektów osłon stałych oraz otrzymanie wszelkich informacji o testach odbiorczych i akceptacyjnych

Stern Weber Polska odchodzi od klasycznych imprez targowych, starając się proponować nowy trend – kameralnych spotkań handlowych. Dzięki temu cała uwaga w pełni może zostać skupiona na wszystkich osobach potrzebujących wsparcia w wyborze nowego unitu czy innych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego. 

Wydarzenie dedykowane jest dla:
 • Lekarzy dentystów i menedżerów gabinetów stomatologicznych
 • Osób szukających doradztwa sprzedażowego w zakresie unitów, urządzeń radiologicznych czy pozostałych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego
 • Osób chcących skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji przez Stern Weber Polska

Dni Targowe polecane są również szczególnie każdej osobie, która planuje otworzenie swojego gabinetu stomatologicznego. W trakcie wydarzenia istnieje możliwość spotkania z ekspertami Stern Weber Polska, którzy krok po kroku opowiedzą, jak otworzyć swój gabinet – warto skorzystać z wiedzy w takich obszarach jak finansowanie zakupów elementów wyposażenia, projektowanie gabinetu czy doradztwo sprzętowe.

Nocleg na koszt organizatora i bilety do teatru – Pakiet Promocyjny

Wspomnianą już wcześniej ciekawostką jest przygotowany przez Organizatorów tzw. Pakiet Promocyjny - oprócz pizzy z pieca opalanego drewnem czy kawy serwowanej przez baristę, osoby przybywające spoza Warszawy mogą liczyć na:

- Darmowy nocleg w renomowanym hotelu tuż obok siedziby Stern Weber Polska
- Darmowe bilety do teatru, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w Warszawie

Chcąc otrzymać Pakiet Promocyjny zawierający nocleg w renomowanym hotelu na koszt organizatora oraz bilety do teatru należy zgłosić taką chęć do 10 marca (liczba miejsc ograniczona) uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: https://sternweber.pl/dni-targowe-wiosna-2024/

 Specjalne promocje i premiery

W trakcie Dni Targowych Stern Weber Polska każda osoba odwiedzająca siedzibę Stern Weber Polska może liczyć na przygotowane specjalnie z tej okazji dodatkowe promocje. Pierwszą z propozycji jest Wyprzedaż Magazynowa - Stern Weber Polska przygotował specjalną i limitowaną ofertę sprzedaży mocno ograniczonej liczby unitów Stern Weber S200 oraz S200 z pakietem PLUS w określonej konfiguracji. Unity posiadają w zestawie kompresor, pompę i krzesełko dentystyczne – są “gotowe do pracy”. Można skorzystać z upustu cenowego (rabaty nawet 14 tys. PLN) i natychmiastowej dostępności urządzeń - w ramach Wyprzedaży Magazynowej można odebrać swój nowy unit nawet w ciągu tygodnia od momentu zamówienia.

Wciąż dostępny jest również pakiet promocyjny przygotowany z okazji 30-lecia marki Stern Weber w Polsce, z której będzie można skorzystać chociażby w trakcie Dni Targowych – zestaw, w skład którego wchodzi unit stomatologiczny, zestaw małej radiologii oraz autoklaw: https://sternweber.pl/pakiet-promocyjny-30-lecie

Wystawcy zewnętrzni

Stern Weber Polska zaprasza do udziału w Dniach Targowych również inne partnerskie firmy, aby wszystkim osobom odwiedzającym wydarzenie stworzyć możliwość spotkania i rozmów z wystawcami zewnętrznymi. W dniach 14-16 marca 2024 roku na ekspozycji Stern Weber Polska będzie można spotkać przedstawicieli następujących firm:
 • Amann Girrbach - dostawca technologii CAD/CAM

 • Dürr Dental elementy wyposażenia gabinetów stomatologicznych

 • EKOM producent pomp ssących i kompresorów

 • LAKO - polski producent elementów oświetlenia do gabinetów stomatologicznych

 • W&H Poland - producent końcówek oraz precyzyjnych urządzeń stomatologicznych

Dokonujemy wszelkich starań, aby w trakcie Dni Targowych zagwarantować każdej z odwiedzających nas osób możliwość spotkania z jak największym gronem ekspertów - pracujących na co dzień w Stern Weber Polska, ale zapraszając również do udziału w wydarzeniu fachowców reprezentujących nasze partnerskie firmy. W trakcie jesiennej edycji w roli wystawców zewnętrznych spotkać będzie można przedstawicieli takich uznanych marek jak Amann Girrbach, Durr Dental, LAKO czy W&H Poland – opowiada Krzysztof Błażejczyk (Prezes Zarządu Stern Weber Polska).


 Organizator Dni Targowych

Stern Weber Polska już od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych (ponad 11 tysięcy sprzedanych unitów w historii firmy), a także tomgorafów CBCT, aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii, a także mikroskopy Carl Zeiss. Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.

Podsumowanie - zgłoszenia i zapisy

Dni Otwarte

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim lekarzom stomatologii i menedżerom gabinetów stomatologicznych poszukujących nowego unitu, urządzenia radiologicznego bądź pozostałych elementów wyposażenia włączając CAD/CAM, autoklawy czy mikroskopy Carl Zeiss. Biorąc pod uwagę możliwość otrzymania noclegu w renomowanym hotelu na koszt organizatora oraz bilety do teatru, ale również specjalne promocje na najpopularniejsze urządzenia z portfolio Stern Weber Polska warto rozważyć swój udział w Dniach Targowych Stern Weber Polska.

Dni Targowe Stern Weber Polska odbędą w dniach 14-16 marca (tj. czwartek-sobota) na ekspozycji przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Chcąc wziąć udział w wydarzeniu (oraz ewentualnie skorzystać z noclegu na koszt organizatora i otrzymać bilety do teatru) należy wysłać swoje zgłoszenie uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: https://sternweber.pl/dni-targowe-wiosna-2024

Więcej informacji:
Paweł Wojtaś (Stern Weber Polska)
E-mail: pawel.wojtas@sternweber.pl
Telefon: 534 982 225