Sprawdź nowość - Obrazowanie stawów skroniowo-żuchwowych

Sprawdź nowość - Obrazowanie stawów skroniowo-żuchwowych

Zapraszamy do zapoznania się z nowością wśród książek stomatologicznych - "Obrazowanie stawów skroniowo-żuchwowych" autorstwa Ingid Różyło-Kalinowskiej i Kaan Orhan.Książka stanowi kompleksowy, szczegółowy, a co najważniejsze aktualny przegląd obecnej wiedzy na temat obrazowania stawu skroniowo-żuchwowego.

Pozycja ta dostarcza praktycznych przykładów klinicznych badań wykonanych przy użyciu różnych metod obrazowania oraz pozwala zarówno lekarzom praktykom, lekarzom w trakcie specjalizacji, jak i doświadczonym radiologom pogłębić swoją wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi metodami diagnostycznymi w zakresie badania stawu skroniowo-żuchwowego. Omówiono nie tylko konwencjonalne metody, ale i zaawansowane technologie obrazowania. Wyjątkowo czytelny tekst uzupełniony jest doskonałymi i licznymi ilustracjami.

Książka ta będzie z pewnością wsparciem w codziennej pracy nie tylko dla lekarzy dentystów zajmujących się leczeniem dysfunkcji narządu żucia, ale również lekarzy innych specjalizacji, jak radiolodzy czy chirurdzy. Zawarto w niej informacje, które przydatne są także dla techników elektroradiologii czy fizjoterapeutów. Sięgnąć po nią mogą również specjaliści zajmujący się anatomią, embriologią czy genetyką, aby zapoznać się z najnowszymi wynikami badań w tej dziedzinie odnośnie do stawów skroniowo-żuchwowych. Jest to interesująca pozycja nie tylko dla radiologów szczękowo-twarzowych, ale i radiologów głowy i szyi oraz neuroradiologów.

Więcej informacji na temat prezentowanej publikacji znajduje się tutaj.