Otwarcie nowego salonu pokazowego KaVo i Planmeca w Warszawie

Otwarcie nowego salonu pokazowego KaVo i Planmeca w Warszawie
MS 2023; 5: 78.

WYDARZENIA
Otwarcie nowego salonu pokazowego KaVo i Planmeca w Warszawie

KaVo i Planmeca otworzyły wspólny salon pokazowy Digital Denti stry Showroom. Nowoczesna sala pokazowa, mieszcząca się w warszawskim salonie KaVo, oferuje profesjonalistom dentystycznym niepowtarzalną okazję do zapoznania się z szerokim portf olio obu firm.

W Digital Dentistry Showroom, odwiedzający mogą zapoznać się ze sprzętem KaVo – unitami dentystycznymi KaVo, instrumentami oraz niedawno zaprezentowaną nową linią urządzeń rentgenowskich, a także z cyfrowymi urządzeniami Planmeca – unitami dentystycznymi, aparatami rentgenowskimi, sprzętem CAD/CAM i oprogramowaniem Romexis®, wszystko podczas praktycznych szkoleń. Nowy salon pokazowy daje możliwość sprawdzenia i wypróbowania szerokiej gamy rozwiązań dentystycznych. To miejsce, gdzie kontynuowane będą regularne szkolenia praktyczne dla użytkowników sprzętu KaVo i Planmeca.

– KaVo i Planmeca podzielają pasję do rewolucyjnych technologii i zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości obsługi. Nowy wspólny salon pokazowy w Warszawie wzmacnia nasze podejście do rynku i oferuje dentystom w Polsce szansę bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi cyfrowymi innowacjami dentystycznymi oraz branie udziału w wysokiej jakości szkoleniach praktycznych, aby jak najlepiej wykorzystać  swój sprzęt i oprogramowanie – mówi Heikki Kyöstilä, Prezes i założyciel Grupy Planmeca.

Osoby zainteresowane odwiedzeniem salonu pokazowego proszone są o uprzednie umówienie wizyty poprzez kontakt z biurem KaVo lub Planmeca: biuro@kavo.com, biuro@planmeca.pl.

KaVo Dental Od ponad 110 lat koncentruje się na innowacjach i jakości usług dentystycznych oraz produktów, budując wyjątkową reputację wśród dentystów, techników dentystycznych i higienistek dentystycznych. KaVo oferuje kompleksowe portfolio produktów, które obejmuje instrumenty, unity zabiegowe, sprzęt do obrazowania i sprzęt dla laboratoriów protetycznych.

Planmeca Oy jest jednym z wiodących światowych producentów sprzętu dentystycznego, oferującym gamę produktów obejmującą cyfrowe unity stomatologiczne, rozwiązania CAD/CAM, urządzenia do obrazowania 2D i 3D oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie oprogramowania.

KAVO
Uroczyste przecięcie wstęgi. Od lewej: Piotr Dąbrowski, Sales & Service Director Planmeca Poland; Heikki Kyöstilä, Prezes i założyciel Grupy Planmeca; Katarzyna Gisman, Member of the Board KaVo Dental Poland & Regional Sales Director KaVo EE.

KAVOGoście testują najnowszy unit KaVo uniQa.

KAVO
Stronger together. Symboliczny upominek dla KaVo od Planmeca.

KAVO
Zespół KaVo Poland i Planmeca Poland oraz goście z centrali w Biberach i Helsinkach.

 

N
następny artykuł