TRZYDNIOWY KURS IMPLANTOLOGICZNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH Z MARKU DENTAL 1-3 GRUDNIA 2022

 TRZYDNIOWY KURS IMPLANTOLOGICZNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH Z MARKU DENTAL 1-3 GRUDNIA 2022
 
Nowoczesna stomatologia nie istnieje bez wykorzystania implantów. To nie przyszłość - to teraźniejszość! Jeśli jeszcze nie wszczepiasz implantów lub jesteś na początku swojej drogi implantologicznej, koniecznie weź udział w jednym z naszych szkoleń organizowanych przez firmę MARKU DENTAL.

marku

  • Nauczysz się praktycznej implantologii w trakcie intensywnych kursów pod okiem doświadczonych chirurgów i protetyków.
  • Zdobędziesz najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności na kolejnych etapach sztuki implantologicznej.
  • Poznasz sposoby samodzielnego planowania i implementacji różnych koncepcji terapeutycznych u swoich pacjentów.
Od ponad 10 lat prowadzimy praktyczne warsztaty i szkolenia z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Dysponujemy nowoczesną salą szkoleniowo-wykładową. Zapewniamy każdemu uczestnikowi możliwość praktycznych ćwiczeń na modelach i materiale zwierzęcym.
 
Przeprowadzamy pokazowe zabiegi na pacjentach z możliwością asystowania. W trakcie zajęć w gabinecie ćwiczymy poszczególne etapy przygotowania pacjenta, zespołu, pomieszczeń, jak i sprzętu niezbędnego do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzenia wszystkich procedur.
 
Naszym celem jest przekazanie Państwu maksymalnej ilość praktycznych rozwiązań opartych na wieloletnim doświadczeniu prowadzących lekarzy. Szkolenia w małych, kilkuosobowych grupach są gwarancją skutecznej nauki.
 
Brzmi interesująco? Zapisz się na najbliższy kurs, który odbędzie się w dniach 1-3 grudnia 2022 w Częstochowie. Program szkolenia, dodatkowe informacje i zapisy pod adresem: https://www.marku.pl/szkolenia.
 

Źródło: informacja prasowa