KONFERENCJA ASYSDENT 2022 – REJESTRACJA TRWA

KONFERENCJA ASYSDENT 2022 – REJESTRACJA TRWA
 
Trwa rejestracja na IX Ogólnopolską Konferencję Asystentek i Higienistek Stomatologicznych ASYSDENT 2022, która odbędzie się w Łodzi 23 kwietnia 2022 r. Program konferencji, sylwetki wykładowców i formularz zakupu biletów znaleźć można na stronie https://asysdent.pl/.
 
Konferencja ASYSDENT na stałe wpisała się już na listę krajowych wydarzeń dla osób z branży stomatologicznej – co roku do Łodzi przyjeżdżają setki asystentek i higienistek stomatologicznych. Uczestnicy mogą wziąć udział w wykładach i warsztatach, zapoznać się z ofertą wystawców, wziąć udział w teście wiedzy i wygrać w nim cenne nagrody, poznać się z koleżankami po fachu i po prostu… dobrze się bawić!
 
Nie inaczej będzie w tym roku. Dziewiąta już konferencja ASYSDENT odbędzie się w Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej w Łodzi. W programie konferencji znalazło się kilkanaście wykładów prowadzonych przez cenione autorytety ze świata stomatologii i nie tylko, m.in. dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski, dr hab. n. med. prof. nadzw. Anita Gąsiorowska, dr n. med. Małgorzata Saryusz-Wolska, dr n. med. Łukasz Zadrożny, warsztaty i gra dla uczestniczek.

Dodatkowo:
– uczestniczki będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami,
– w Łodzi pojawi się 20 wystawców prezentujących produkty i akcesoria przydatne w codziennej pracy asystentek i higienistek,
– każda uczestniczka konferencji otrzyma certyfikat i…
– zabierze do domu torbę pełną prezentów od organizatorów, sponsorów i partnerów ASYSDENTU!