Dni Otwarte Stern Weber Polska – promocje Black Week

Dni Otwarte Stern Weber Polska – promocje Black Week
Zbliża się kolejna edycja Dni Otwartych Stern Weber Polska – kameralnego wydarzenia organizowanego w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie, a dokładniej na jednej z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie. Już w dniach 24-25 listopada wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego unitu, tomografu bądź pantomografu lub innych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego będą mogły odwiedzić siedzibę Stern Weber Polska i w ramach Dni Otwartych skorzystać z szeregu specjalnie przygotowanych na tę okazję promocji Black Week!
 
Organizator Dni Targowych
Stern Weber Polska już od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych, a także urządzeń radiologicznych, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii. Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.
 
Idea Dni Otwartych
Dni Otwarte Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie skierowane do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego. Najbliższa edycja Dni Otwartych Stern Weber Polska odbędzie się w dniach 24-25 listopada (piątek-sobota) w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Głównym celem Dni Targowych jest możliwość zdobycia wiedzy o oferowanych przez Stern Weber Polska produktach. Organizator wydarzenia wykorzystuje atut swojego showroomu – jednej z największych w Europie stałych ekspozycji unitów i elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych.

Każda osoba odwiedzająca Dni Targowe Stern Weber Polska może w pełni liczyć na:
  • merytoryczne wsparcie i doradztwo w wyborze unitów oraz urządzeń radiologicznych czy wszelkich innych urządzeń do gabinetu stomatologicznego,
  • pomoc w zdobyciu finasowania pozwalającego na zakup wybranych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego w ramach programu Stern Weber Kredyt,
  • możliwość konsultacji w przygotowaniu projektu gabinetu z uwzględnieniem projektów osłon stałych oraz otrzymanie wszelkich informacji o testach odbiorczych i akceptacyjnych.
Stern Weber Polska odchodzi od klasycznych imprez targowych, starając się proponować nowy trend – kameralnych spotkań handlowych. Dzięki temu cała uwaga w pełni może zostać skupiona na wszystkich osobach potrzebujących wsparcia w wyborze nowego unitu czy innych elementów wyposażenia swojego gabinetu stomatologicznego.
 
Promocje Black Week
Dbając o renomę i wyjątkowość wydarzenia, Stern Weber Polska przygotował specjalne oferty promocyjne z okazji Black Week, które będą dostępne jedynie dla uczestników Dni Otwartych. Różnorodność ofert umożliwi każdej osobie wybór odpowiedniego dla swoich potrzeb dedykowanego zestawu w niższych cenach - składających się zarówno z unitów stomatologicznych jak i urządzeń radiologicznych czy innych elementów wyposażenia gabinetu.
 
Kto może wziąć udział w Dniach Otwartych Stern Weber Polska?
  • lekarze dentyści i menedżerowie gabinetów stomatologicznych,
  • osoby chcące skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji Black Week przez Stern Weber Polska,
  • osoby szukające doradztwa sprzedażowego w zakresie unitów, urządzeń radiologicznych czy pozostałych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego.
Rozbudowana siedziba i Centrum Szkoleń Stern Weber Polska
Osoby odwiedzające Dni Otwarte będą mogły obejrzeć również nową część siedziby Stern Weber Polska – do dyspozycji Klientów i Pracowników firmy zostało przekazane dodatkowe 660 m2 powierzchni, które uzupełniły istniejące dotychczas ponad 1000 m2 przestrzeni biurowo-magazynowej.

Na parterze nowego budynku dostępna jest przestronna recepcja serwisowa, stanowiska obsługi posprzedażowej, punkt sprzedaży części zamiennych oraz warsztaty serwisowe.  Z kolei na pierwszym piętrze budynku zostało przygotowane Centrum Szkoleń o powierzchni blisko 100 m2, wyposażone w cztery w pełni funkcjonalne modele unitów stomatologicznych, pantomograf z funkcjonalnością CBCT oraz część konferencyjną. Ponadto w tej części budynku zostało zaplanowane miejsce dla zespołów serwisowych zapewniających zdalne wsparcie techniczne oraz zespół IT.  

Stern Weber Polska zapowiada, że już wkrótce ogłosi informacje o pierwszych wydarzeniach szkoleniowych w nowym Centrum Szkoleń! Bezpłatne wykłady i warsztaty będą adresowane będą do różnych grup odbiorców, począwszy od lekarzy dentystów, poprzez studentów kierunków lekarsko-dentystycznych czy asystentki i serwisantów. Szkolenia obejmować będą następujący zakres: obsługa i konserwacja urządzeń stomatologicznych (unity stomatologiczne, autoklawy, końcówki), użytkowanie urządzeń radiologicznych – zasady pomocy zdalnej, finansowanie działalności stomatologicznej, projektowanie gabinetu stomatologicznego zgodnie z zasadami ergonomii oraz inne tematy nawiązujące do specyfiki prowadzenia praktyki stomatologicznej.
 
Podsumowanie - zgłoszenia i zapisy
Szukając nowego unitu lub urządzenia radiologicznego (tomograf, pantomograf) do swojego gabinetu warto rozważyć wizytę na Dniach Otwartych Stern Weber Polska.

Dni Otwarte Stern Weber Polska odbędą w dniach 24-25 listopada na firmowej ekspozycji przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Chcąc wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać swoje zgłoszenie uzupełniając formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia lub telefonicznie 510 937 601 (Paweł Wojtaś).
 

Źródło: informacja prasowa
poprzedni artykuł