Dni Targowe Stern Weber Polska 8-10 września

Dni Targowe Stern Weber Polska 8-10 września
Nadchodzi kolejna edycja Dni Targowych Stern Weber Polska – kameralnego wydarzenia organizowanego cyklicznie wiosną oraz jesienią w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie, a dokładniej na jednej z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie. Już w dniach 8-10 września wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego unitu lub innych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego będą mogły odwiedzić siedzibę Stern Weber Polska i w ramach Dni Targowych otrzymać darmowy nocleg w renomowanym hotelu wraz z biletami do teatru czy skorzystać z szeregu innych specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji! W Dniach Targowych Stern Weber Polska udział wezmą również inni zaproszeni wystawcy: Amann Girrbach, LAKO, RS-Team (dytrybutor skanerów 3shape), Support Design czy W&H Poland.
 
Organizator Dni Targowych
Stern Weber Polska już od blisko 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych, a takżę aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych. W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom czy MyRay w obszarze radiologii. Ofertę Stern Weber Polska uzupełniają również mikroskopy i lupy Carl Zeiss, autoklawy, ale również pompy czy kompresory, końcówki stomatologiczne, a także meble oraz elementy oświetlenia gabinetów. Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.
 
2

Idea Dni Targowych
Dni Targowe Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie skierowane są do lekarzy dentystów oraz wszystkich właścicieli i menedżerów klinik stomatologicznych, chcących skorzystać z indywidualnego wsparcia zakupowego. Najbliższa edycja Dni Targowych Stern Weber Polska odbędzie się w dniach 8-10 września w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Głównym celem Dni Targowych jest możliwość zdobycia wiedzy o oferowanych przez Stern Weber Polska produktach. Organizator wydarzenia wykorzystuje atut swojego showroomu – jednej z największych w Europie stałych ekspozycji unitów i elementów wyposażenia gabinetów dentystycznych. Każda osoba odwiedzająca Dni Targowe Stern Weber Polska może w pełni liczyć na:
  • Merytoryczne wsparcie i doradztwo w wyborze unitów oraz aparatów RTG czy wszelkich innych urządzeń do gabinetu stomatologicznego.
  • Pomoc w zdobyciu finasowania pozwalającego na zakup wybranych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego w ramach programu Stern Weber Kredyt.
  • Możliwość konsultacji w przygotowaniu projektu gabinetu z uwzględnieniem projektów osłon stałych oraz otrzymanie wszelkich informacji o testach odbiorczych i akceptacyjnych.
Stern Weber Polska dba o jak najlepszą oprawę wydarzenia – pizza z pieca opalanego drewnem, kawa serwowana przez baristę czy zestawy z upominkami dla wszystkich Gości. Dni Targowe Stern Weber Polska to również jedna z niewielu okazji do otrzymania wyjątkowej gry planszowej “Inwestor Stomatologiczny” stworzonej w ubiegłym roku przez Stern Weber Polska, pierwszej w Polsce tego typu gry wzorowanej na klasycznym Monopoly, przedstawiającej specyfikę pracy lekarzy dentystów.

Stern Weber Polska odchodzi od klasycznych imprez targowych, starając się narzucać nowy trend – kameralnych spotkań handlowych. Dzięki temu cała uwaga w pełni może zostać skupiona na wszystkich osobach potrzebujących wsparcia w wyborze nowego unitu czy innych elementów wyposażenia swojego gabinetu stomatologicznego.

- Cieszymy się, że nasza idea kameralnych spotkań targowych zdobywa coraz większą popularność i uznanie w środowisku lekarzy dentystów. Chcemy wyróżniać się na rynku jak najlepszą opieką klienta nie tylko w momencie zakupu sprzętu, ale również i w okresie posprzedażowym - na wiele lat po zakończeniu gwarancji producenta. Dni Targowe w pełni uwypuklają taką wizję - opowiada Krzysztof Błażejczyk, Prezes Zarządu Stern Weber Polska.

Ekspozycja Stern Weber Polska
W siedzibie Stern Weber Polska dostępna jest jedna z największych w Europie stałych ekspozycji unitów oraz urządzeń radiologicznych – zbliżające się Dni Targowe stanowią idealną okazję do jej odwiedzenia. Najwięcej miejsca zajmują oczywiście fotele – do obejrzenia przygotowano kilkanaście urządzeń w różnych konfiguracjach. Osoby odwiedzające ekspozycję Stern Weber Polska mogą sprawdzić w warunkach przybliżonych do pracy w gabinecie stomatologicznym produkowane przez włoską fabrykę Cefla unity takich marek jak: Stern Weber, Anthos, Castellini czy Mocom. Organizatorzy przygotowali z okazji Dni Targowych specjalne oferty cenowe – w tym na jeden z najpopularniejszych unitów na rynku Stern Weber S200 (oraz Stern Weber S200 z pakietem plus), czy na równie uznane Anthos A3 i Mocom M10.

Na ekspozycji Stern Weber Polska dostępne są również aparaty RTG marki MyRay czy NewTom, na czele z modelem Giano HR – warto podkreślić, że NewTom to jedna z najbardziej znanych i cenionych firm tworzących tomografię dla stomatologii, będącej pierwszym twórcą tomografu i obrazowania CBCT na świecie. Organizatorzy wskazują, że w trakcie Dni Targowych będzie można liczyć na promocje cenowe urządzeń radiologicznych.

Ważną część ekspozycji stanowią również mikroskopy i lupy legendarnej marki Carl Zeiss – każdy lekarz chcący przetestować i sprawdzić wybrane urządzenie optyczne, może to zrobić właśnie w siedzibie Stern Weber Polska. Ekspozycję uzupełniają autoklawy Mocom i Stern Weber oraz niezbędne przy montażu unitów kompresory i pompy marek Dürr Dental, Ekom, Metasys czy MGF. Nie brakuje także końcówek stomatologicznych, mebli czy oświetlenia.

Darmowy nocleg oraz bilety do teatru
Wspomnianą już wcześniej ciekawostką jest przygotowany przez Organizatorów tzw. Pakiet Promocyjny - oprócz pizzy z pieca opalanego drewnem, kawy serwowanej przez baristę czy zestawu upominków, osoby przybywające spoza Warszawy mogą liczyć na:
  • darmowy nocleg w renomowanym hotelu tuż obok siedziby Stern Weber Polska
  • darmowe bilety do teatru, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić pobyt w Warszawie
Chcąc otrzymać Pakiet Promocyjny zawierający darmowy nocleg w renomowanym hotelu oraz bilety do teatru należy zgłosić taką chęć do 3 września wysyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy: pawel.wojtas@sternweber.pl lub telefonicznie: 510 937 601.

- Zdajemy sobie sprawę, że praca Stomatologa obarczona jest wieloma obowiązkami absorbującymi czas, stąd propozycja noclegu i udogodnień związanych z pobytem w Warszawie - aby ułatwić wizytę Lekarzom nawet z najodleglejszych miejscowości w Polsce. Świadomie rezygnujemy z udziału w dużych i komercyjnych Targach. Zaoszczędzone środki wolimy przeznaczyć bezpośrednio dla naszych Gości i zadbać o jak najlepszy pobyt w Warszawie wszystkich osób przybywających na nasze Dni Targowe – dodaje Krzysztof Błażejczyk.

Dbając o renomę i wyjątkowość wydarzenia, specjalnie na taką właśnie okazję Stern Weber Polska przygotował również specjalne oferty promocyjne, które będą dostępne jedynie dla uczestników Dni Targowych. Różnorodność ofert umożliwi każdej osobie wybór odpowiedniego dla swoich potrzeb dedykowanego zestawu w niższych cenach - składających się zarówno z unitów stomatologicznych jak i aparatów RTG czy innych elementów wyposażenia gabinetu.

Wystawcy
Podczas Dni Targowych istnieje możliwość obejrzenia nie tylko sprzętu Stern Weber Polska, ale również rozmowy z przedstawicielami innych firm z branży. W dniach 8-10 września na ekspozycji Stern Weber Polska będzie można spotkać następujących wystawców:
  • Amann Girrbach - dostawca technologii CAD/CAM
  • LAKO - polski producent elementów oświetlenia do gabinetów stomatologicznych
  • RS-Team - pierwszy oficjalny partner 3shape w Polsce (Official TRIOS Partner)
  • Support Design – szwedzki producent krzesełek lekarskich
  • W&H Poland - producent końcówek oraz precyzyjnych urządzeń stomatologicznych
- Wskazując na sukcesy poprzednich edycji Dni Targowych, stale staramy się rozwijać nasz projekt. Tym razem zaprosiliśmy nasze partnerskie firmy: Amann Girrbach, LAKO, RS-Team oraz Support Design czy W&H. Możliwość rozmowy z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się produkcją oraz dystrybucją rozwiązań CAD/CAM, oświetlenia, skanerów wewnątrzustnych, krzesełek czy końcówek stomatologicznych doskonale komponuje się z ofertą przedstawianą przez Stern Weber Polska – wskazuje Krzysztof Błażejczyk.

Wskazując na profesjonalizm Dni Targowych, udało się również doprowadzić do organizacji Panelu Konferencyjnego, dedykowanego studentom kierunku lekarsko-dentystycznego na które zaproszenia otrzymali uczestnicy rozstrzygniętego w maju tego roku konkursu “Stern Weber Polska studentom stomatologii”. Swoje wystąpienia przygotowali zaproszeni Wystawcy – chcąc jeszcze bardziej przedstawić i przybliżyć charakterystykę swojej działalności. Panel Konferencyjny zaplanowano na czwartek 8 września o godzinie 12:00.

Podsumowanie
Szukając nowego unitu do swojego gabinetu warto rozważyć wizytę na Dniach Targowych Stern Weber Polska – darmowy nocleg w renomowanym hotelu oraz bilety do teatru z pewnością powinny ułatwić pobyt w Warszawie każdej osobie rozważającej udział w wydarzeniu. Oferta Stern Weber Polska jest szeroka i zawiera praktycznie wszystkie niezbędne urządzenia, potrzebne do stworzenia gabinetu stomatologicznego dopasowanego do wszelkich preferencji – wskazując na same unity, poprzez aparaty RTG NewTom i MyRay, kończąc na mikroskopach Carl Zeiss, autoklawach czy końcówkach stomatologicznych oraz elementach oświetlenia.

Dni Targowe Stern Weber Polska odbędą w dniach 8-10 września na firmowej ekspozycji przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Chcąc wziąć udział w wydarzeniu (oraz ewentualnie skorzystać z darmowego noclegu i otrzymać bilety do teatru) należy wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: pawel.wojtas@sternweber.pl lub telefonicznie: 510 937 601. Pełny regulamin wydarzenia: https://sternweber.pl/informacje-prawne/dni-targowe-jesien-2022-regulamin/
 
1


3

4
Źródło: informacja prasowa