Warsaw Dental Medica Show – czas, start!

Warsaw Dental Medica Show – czas, start!

Gdy na rynku pojawia się nowa impreza targowa, często zadajemy sobie pytanie: czy warto wziąć w niej udział? Jeśli jest to połączenie wielkich targów i kongresu, w którym biorą udział największe autorytety w branży, z show z udziałem gwiazd z „najwyższej półki”, odpowiedź musi brzmieć TAK. Tym bardziej, że impreza odbywa się w miejscu, do którego można dojechać autostradą lub dolecieć samolotem. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo przygotowało targi stomatologiczne w zupełnie nowej formule.

Warsaw DentalMedica Show 1

Wystawa

Warsaw Dental Medica Show – w dniach 6-8 września 2018 roku debiutują Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej – doskonała okazja, aby w jednym miejscu, na żywo zobaczyć najnowsze rozwiązania dla branży, prezentowane w niekonwencjonalny sposób, z dużą liczbą otwartych pokazów, warsztatów, prezentacji i wykładów bezpośrednio na stoiskach wystawców. Wszyscy wystawcy zainteresowani taką formą własnego wystąpienia targowego uzyskali od organizatora dodatkową powierzchnię prezentacyjną w ramach zamówionego stoiska. Zapewniony zostanie również dostęp do sal prezentacyjnych, które dla wygody zwiedzających – wszystkie będą w obrębie pawilonów wystawienniczych.

Nowość

Po raz pierwszy na taką skalę w Polsce na targach o tematyce stomatologicznej pojawi się sektor medycyny estetycznej. Podczas wydarzenia będzie można spotkać specjalistów, którzy swoją pracą wyznaczają nowe kierunki w stomatologii i medycynie estetycznej.

Kongres i Warsztaty

W trakcie wydarzenia lekarze stomatolodzy będą mogli wziąć udział w międzynarodowej konferencji – forum stomatologiczno-medycznym.

Program

Konferencja to ponad 75 bloków tematycznych i 25 warsztatów. Część merytoryczna będzie bezpośrednio połączona z całą częścią wystawową, aby w trakcie przerw w wykładach i referatach praktycznie wszyscy uczestnicy konferencji mogli wybrać się na stoiska wystawców i efektywnie spędzić na nich czas.

Najwybitniejsi specjaliści

Aby program naukowy odpowiadał przede wszystkim potrzebom praktycznym lekarzy stomatologów, do udziału w nim zaproszono najwybitniejszych polskich praktyków oraz znakomitych gości zagranicznych, m.in.: Prof. Renatę Górską, Prof. Giulio Rasperini, Prof. Edwarda Franka, Prof. Piotra Pruszczyka, Dr Ewę Monikę Czochrowską, Prof. Andrea Corbo, Dr. Marcina Aluchnę, Dr. Macieja Jagielaka, Dr. Michała Paulo, Dr. Piotra Okońskiego, Dr. Bartosza Pawlikowskiego.

Zjazd Higienistek i Asystentek EduAsyst

W sumie 8 tematycznych warsztatów oraz 9 wykładów i prelekcji. Swoim doświadczeniem i wiedzą praktyczną podzielą się na Kongresie jako prelegentki dyplomowane higienistki: Anita Walczak, Magdalena Michałowska, Karolina Kopciewicz-Kozicka, Katarzyna Ostrowska, Anna Drobkiewicz, Magdalena Suszyńska, Natalia Szeląg i Marzena Cesarz.

Gwiazdy na targach

W czwartek, 6 września Wieczór Tematyczny, podczas którego gości rozbawi Kabaret Moralnego Niepokoju, a do tańca zachęci Stefano Terazzino wraz ze swoją taneczną partnerką. Wieczór zakończy zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ'a. W piątek, 7 września, odbędzie się uroczysta gala targów Dental Medica Show. Poznamy laureatów targowych nagród oraz zobaczymy koncert muzycznej gwiazdy – Edyty Górniak.

Warsaw DentalMedica Show 2

Specjalne strefy

Luksusu, Relaksu, Hobby i Architektów. Pojawią się tam wystawcy oferujący m.in. projektowanie i wyposażenie gabinetów czy ekskluzywne produkty (samochody, biżuterię i ubrania) oraz usługi.

Doskonała logistyka

Do położonego na przedmieściach Warszawy Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo łatwo dojadą zarówno odwiedzający z Aglomeracji Warszawskiej, jak i z innych polskich miast. Centrum położone jest bezpośrednio przy trasie S8, na przecięciu szlaków komunikacyjnych S7, S8 i A2. Z centrum stolicy dojedziemy tutaj samochodem w 15 minut. Dojazd z lotniska im. F. Chopina zajmie około 10 minut. Na gości czeka aż 15 tysięcy miejsc parkingowych położonych bezpośrednio przy halach targowych. Dla niezmotoryzowanych gości zostanie uruchomiony bezpłatny dojazd z centrum Warszawy i z powrotem.

Warsaw DentalMedica Show 3
 
Więcej informacji na: dentalmedicashow.pl

Osoba do kontaktu:
Piotr Tołwiński
p.tolwinski@warsawexpo.eu
tel. +48 519 812 296