POWIEDZ “DZIEŃ DOBRY” NOWYM TECHNOLOGIOM

POWIEDZ “DZIEŃ DOBRY” NOWYM TECHNOLOGIOM

Warsaw Dental Medica Show to nie tylko targi, podczas których prezentują się wiodące na rynku stomatologicznym marki, lecz również Dzień Nowych Technologii.

Przypadające na początek września IV Międzynarodowe Targi i Kongres Stomatologii i Medycyny Estetycznej to trzy dni wypełnione branżowymi spotkaniami o międzynarodowym zasięgu. Wydarzenie, wspierane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez w Europie Środkowej.

Dzień Nowych Technologii jest kolejnym wydarzeniem towarzyszącym Warsaw Dental Medica Show, skierowanym do dentystów i studentów stomatologii, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę oraz poszerzyć zakres swoich umiejętności.

Wykład inauguracyjny poprowadzi dr Jacek Ciesielski - Stomatologia neuromięśniowa w nowoczesnej praktyce stomatologicznej z zastosowaniem >>fenomenu mięśniowego<<, który zaprezentuje również nową autorską książkę. Warto także zwrócić uwagę na seminarium Ilony Wilk, poświęcone Public Relations dla zapracowanych stomatologów. Kolejne zagadnienia omówią reprezentanci m.in. firm Optident, Dentalholding, Keymed oraz Voco.

Ptak Warsaw Expo, organizator Warsaw Dental Medica Show, od lat jest liderem na rynku. Swoją pozycję zawdzięcza niestandardowemu podejściu do idei targów, łączących biznes i edukację. Dlatego zachęca wystawców do udziału w unikalnych wydarzeniach towarzyszących, takich jak Dzień Nowych Technologii.


Źródło: materiały prasowe