„How to…”, czyli jak uprościć praktykę dentystyczną

How_to_3

Firma Kerr Dental opublikowała drugi rozdział przewodnika „How to...”, w którym krok po kroku opisano metody postępowania umożliwiające dentystom znalezienie jednolitej procedury przeprowadzania najczęściej wykonywanych zabiegów.

W kolejnym materiale skoncentrowano się na tym, jak uprościć praktykę dentystyczną. Za pomocą animacji i dowodów klinicznych pokazano, jak innowacyjne technologie w połączeniu z właściwymi produktami uzupełniającymi mogą sprawić, że nawet najbardziej skomplikowana procedura stanie się prostsza.

Omawiając czynności w ramach leczenia endodontycznego obejmującego pełną odbudowę zęba, firma Kerr przedstawiła również swoje najnowsze innowacyjne rozwiązania opracowane z myślą o zapewnieniu lekarzom pełnej kontroli i pewności.

Nowa seria materiałów pozwoli uprościć nawet najbardziej złożoną procedurę

W pierwszej kolejności opisano system do irygacji wytwarzający podciśnienie wierzchołkowe Endovac Pure™, który został zaprezentowany na targach IDS 2017. To przełomowe rozwiązanie opracowano, opierając się na licznych dowodach naukowych. Umożliwia ono trójwymiarowe czyszczenie i bezpieczną irygację na całej długości kanału, łącznie z wierzchołkiem korzenia, za pomocą tylko jednej końcówki.

Inne czołowe produkty uwzględnione w przewodniku to SonicFill™ 2, kompozyt Single-Fill do jednoetapowej odbudowy rdzenia zęba oraz TF™ Adaptive — system endodontycznych pilników umożliwiający proste i intuicyjne opracowanie kanałów korzeniowych.

„Zajęliśmy się jedną z najtrudniejszych procedur, która obejmuje leczenie endodontyczne, odbudowę rdzenia oraz przygotowanie i osadzenie korony protetycznej. Pozwala nam to pokazać, jak właściwa kombinacja przełomowej technologii i intuicyjnych produktów może wpłynąć na ograniczenie marginesu błędu, stresu oraz złożoności zadania” — mówi Catherine Stahl, wiceprezes ds. marketingu w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie w firmie KaVo Kerr.

„W trakcie złożonych procedur dentyści muszą brać pod uwagę wiele zmiennych. Uważamy, że naszym obowiązkiem jako producentów sprzętu dentystycznego jest jak największe uproszczenie ich pracy poprzez znalezienie najlepszych rozwiązań dostosowanych do warunków, z którymi muszą się mierzyć. Ostatecznie podzielamy pasję naszych klientów: chcemy promować najwyższy poziom opieki stomatologicznej”.

Dowiedz się więcej o kampanii Simplicity i projekcie „How to...” na stronie: www.kerrdental.com/uproszczenie-procedur


Obejrzyj także film na:
https://www.youtube.com/watch?v=FcQZ9_zpeRY

Od ponad 125 lat Kerr oferuje kompleksowe rozwiązania dla profesjonalistów dbających o zdrowie jamy ustnej pacjentów. Poszczególne marki Kerr skupiają się w ramach platform Kerr Restoratives (stomatologia odtwórcza), Kerr Endodontics (endodoncja) i Kerr Prevention (profilaktyka). Przedstawiciele firmy wierzą, że dzięki zapewnianiu profesjonalnych rozwiązań stworzonych z dbałością o pacjentów można budować udaną współpracę z klientami — w myśl hasła „Razem możemy więcej” („Together we’re more”).