REDAKTOR NACZELNY MS ODZNACZONY MEDALEM ZASŁUŻONY DLA STOMATOLOGII POLSKIEJ OD PTS

REDAKTOR NACZELNY MS ODZNACZONY MEDALEM ZASŁUŻONY DLA STOMATOLOGII POLSKIEJ OD PTS
Z wielką dumą informujemy, że nasz redaktor naczelny prof. Mariusz Lipski otrzymał medal Zasłużony dla Stomatologii Polskiej. Wyróżnienie to otrzymał z rąk prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego prof. Marzeny Dominiak podczas inauguracji VI Kongresu Stomatologii 7 września 2023 r. w trakcie WDMS.
 
- Król polskiej endodoncji, zawsze merytoryczny, zawsze chętnie dzieli się wiedzą i robi to w sposób perfekcyjny - tak przedstawiał sylwetkę laureata prof. Tomasz Konopka, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i przewodniczący Komitetu Nauki Akademii Wiedzy i Praktyki PTS.
 
- To bodajże najmilsze odznaczenie jakie dostałem – zapewnił prof. Mariusz Lipski. – Nagroda najmilsza mojemu sercu, jak zresztą całe Towarzystwo, szczególnie w ostatnim okresie, gdyż od ponad roku w ramach PTS zaczęła działać pod kierunkiem dr n. med. Huberta Gołąbka sekcja endodontyczna, a więc zajmująca się zagadnieniami tak mi bliskimi – dziękował za uhonorowanie prof. Mariusz Lipski.
 
Zespół „Magazynu Stomatologicznego” raz jeszcze ciesząc się i gratulując otrzymania tak prestiżowego wyróżnienia, życzy redaktorowi naczelnemu prof. Mariuszowi Lipskiemu satysfakcji z pracy twórczej i wszelkiej pomyślności.

medal