TARGI DENTAMED® TRADYCYJNIE JESIENIĄ

TARGI DENTAMED® TRADYCYJNIE JESIENIĄ

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powracają Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED®, które odbędą się stacjonarnie 5-6 listopada 2021 we Wrocławiu. Po raz 19. Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF we Wrocławiu będzie centrum polskiej stomatologii.
 
Strach przed wizytą u stomatologa to przeszłość. Dzięki nowym technologiom spotkanie z dentystą może być krótkie, miłe, a przede wszystkim bezbolesne. Słowa te z całą pewnością potwierdzą goście Targów, którzy przybędą do Wrocławia, aby zapoznać się z ofertą tegorocznych wystawców. Na stoiskach prezentowane będą nowoczesne produkty i narzędzia do codziennego użytku, oprogramowania, jak również wysokiej klasy wyposażenie i sprzęt niezbędny do efektywnej i wygodnej pracy stomatologa.
 
Wiedza kluczem do sukcesu
Branża stomatologiczna ponownie spotka się w jednym miejscu, aby nawiązać lub utrwalić dotychczasowe kontakty, wymienić się wiedzą i doświadczeniem. W programie m.in. kurs medyczny dla lekarzy dentystów, sesja szkoleniowa dla higienistek, asystentek i recepcjonistek stomatologicznych oraz prezentacje i szkolenia firm.

W ramach kursów medycznych dla lekarzy dentystów pojawią się następujące tematy:
  • Jak skutecznie pomóc, gdzie oraz kiedy skierować pacjenta na dalsze leczenie chirurgiczne?
  • Dokumentacja zdjęciowa w gabinecie stomatologicznym jako element wpływający na jakość i bezpieczeństwo pracy lekarza stomatologa.
  • Ochrona wizerunku i danych osobowych w gabinecie stomatologicznym. RODO - jak sobie poradzić?
Z kolei higienistki, asystentki i recepcjonistki stomatologiczne mogą w tym roku poszerzyć swoją wiedzę na tematy:
  • Motywacja, jako ważny aspekt pracy każdego zespołu stomatologicznego.
  • Nowoczesne technologie w gabinecie stomatologicznym. Od fotografii po techniki cyfrowe - jak się w tym odnaleźć.
  • RODO - w gabinecie stomatologicznym. Co warto wiedzieć? Najważniejsze informacje i zasady, jak uniknąć problemów.
 
Dzielmy się wiedzą
Stomatologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a Targi to idealne miejsce do wymiany doświadczenia i podzielenia się wiedzą. Organizatorzy zachęcają do wspólnych rozmów, wymiany kontaktów, które z całą pewnością zaowocują w przyszłości. Do zobaczenie we Wrocławiu. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji online. Szczegółowe informacje o Targach i programie szkoleniowym https://targidentamed.pl/pl/.
 
 
Źródło: informacja prasowa