Poldent-stomatologom

poldent
Polski producent pilników ręcznych, firma Poldent, rusza z kampanią promocyjną "Rozdajemy pilniki". Zgodnie z hasłem akcji producent zapewnia dostarczenie do gabientów stomatologicznych pilników własnej produkcji.

Poldent od 30 lat produkuje pilniki do leczenia kanałowego, z których korzystają dentyści w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na świecie. Hasło akcji „Rozdajemy pilniki” prezentuje jej główne założenia. Do zakupów innych produktów z oferty Poldent dodawane są pilniki ręczne Endostar. Do zakupów innych produktów z oferty Poldent dodawane są pilniki ręczne Endostar. Minimalna kwota zamówienia wynosi 200 zł a dentysta otrzyma do tego 4 opakowania wybranych pilników ręcznych Endostar. Przy większych zamówieniach rośnie liczba otrzymywanych pilników
  • 200 zł - 4 opakowania pilników ręcznych
  • 400 zł  - 10 opakowań pilników ręcznych
  • 800 zł - 25 opakowań pilników ręcznych
Co istotne, w promocją objęty jest cały asortyment produktów dostępnych w firmie Poldent, m.in. z endodoncji, chirurgii, odbudowy, stomatologii zachowawczej czy profilaktyki.

Cała produkcja pilników firmy Poldent (dostępnych pod marką Endostar) odbywa się w Polsce, w Zielonce obok Warszawy. Firma zatrudnia ponad 70 osób a swoje produkty eksportuje do kilkudziesięciu krajów na świecie. Marka Endostar znana i ceniona jest w coraz szerszym kręgu dentystów. W poprzednim roku firma wprowadziła swój flagowy produkt: pilniki rotacyjne Endostar E3 Azure wykonane w technologii heat treatmen.

Szczegóły promocji można znaleźć na stronie: www.poldent.pl