Marrodent otwiera największe stomatologiczne centrum dystrybucyjne w Polsce

Marrodent otwiera największe stomatologiczne centrum dystrybucyjne w Polsce

28 października Marrodent świętował uroczyste otwarcie nowego, nowoczesnego, energooszczędnego centrum dystrybucyjnego w Czechowicach-Dziedzicach.

Na powierzchni 3700 metrów kwadratowych nowy obiekt oferuje przestrzeń dla 30 000 produktów stomatologicznych i protetycznych oraz zapewnia powierzchnię biurową i miejsce spotkań dla ponad 50 pracowników Marrodent. Marrodent wysyła średnio 4000 produktów dziennie i w ciągu 24 godzin dostarcza potrzebne materiały lekarzom stomatologom. Od 2016 roku firma jest częścią Henry Schein, Inc., wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej skierowanych do lekarzy stomatologów i personelu medycznego.

      


W uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi wzięli udział zespół kierownictwa wykonawczego i członkowie zespołów Marrodent oraz Henry Schein, a także przedstawiciele władz lokalnych, biznesu, przemysłu stomatologicznego i mediów.

„To centrum dystrybucyjne jest kolejnym dowodem długoterminowego zaangażowania firmy Henry Schein w obsługę naszych klientów z branży stomatologicznej w Polsce, Europie i na całym świecie” – powiedział w swojej przemowie powitalnej Stanley M. Bergman, Chairman of the Board oraz Chief Executive Officer Henry Schein, Inc. Zaznaczył również, że strategiczna lokalizacja nowego centrum pozwoli skutecznie zaopatrywać polski rynek stomatologiczny. Współzałożyciel firmy Marrodent – Marek Stekla – podkreślał natomiast, że „nowe stomatologiczne centrum dystrybucyjne spełnia nowoczesne wymagania w zakresie ekologii, dokładności i szybkości. Jest największe w Polsce i umożliwia zapewnienie klientom kompleksowej oferty produktów stomatologicznych i protetycznych”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy Henry Schein: www.henryschein.com, Facebook.com/HenrySchein i @HenrySchein w serwisie Twitter oraz na stronie firmy Marrodent: marrodent.pl.