Implantologia minimalnie inwazyjna na targach WDMS

Implantologia minimalnie inwazyjna na targach WDMS

Zapraszamy na wykład poświęcony implantologii minimalnie inwazyjnej i naturalnym metodom augmentacji tkanek. Wygłosi go dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha 5 września 2019 roku podczas targów Warsaw Dental Medica Show w podwarszawskim Nadarzynie.

Dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha jest lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, specjalistą w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.

0d 2009 roku prowadzi własną praktykę chirurgiczno-implantologiczną w Przecławiu koło Szczecina. W 2016 roku wykonała pierwszy w Polsce zabieg implantologiczny z wykorzystaniem biomateriału pozyskanego z zębów pacjenta.

Wiele lat praktyki zawodowej zaowocowało bogatą wiedzą i licznymi doświadczeniami w dziedzinie implantologii, chirurgii stomatologicznej i medycyny estetycznej. Od 10 lat dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha prowadzi certyfikowane przez Zachodniopomorską Izbę Lekarską szkolenia z implantologii minimalnie inwazyjnej MIMI. Jest także wykładowcą na kongresach krajowych i międzynarodowych.

Podczas targów Warsaw Dental Medica Show dr n. med. Jolanta Nowakowska-Socha wygłosi wykład pt.: Implantologia Minimalnie Inwazyjna oraz naturalne metody augmentacji tkanek. Serdecznie zapraszamy w czwartek 5 września, w godzinach 15:30-17:00.