Zaproszenie na konferencję PASD

Zaproszenie na konferencję PASD

Organizatorzy VI Konferencji Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej zapraszają wszystkich lekarzy stomatologów zainteresowanych pedodoncją do Sopotu - 26 i 27 kwietnia 2019 roku.

VI Konferencja Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej zostanie poświęcona głównie współpracy dziecka w gabinecie stomatologicznym, ponieważ problem ten stanowi ogromne wyzwanie dla wszystkich lekarzy przyjmujących małych pacjentów w swoich gabinetach. Jednak podczas spotkania nie zabraknie również innych tematów, ukazujących dylematy, z którymi lekarze stomatolodzy borykają się każdego dnia, lecząc dzieci i młodzież. Wykładowcy poruszą takie zagadnienia, jak zaburzenia mineralizacji szkliwa zębów, drobne zabiegi chirurgiczne, utrudnione wyrzynanie się zębów, a także leczenie mikroinwazyjne w stomatologii dziecięcej

- Mamy nadzieję, że grono znamienitych zagranicznych ekspertów specjalizujących się w stomatologii dziecięcej i prezentujących szeroką oraz bardzo aktualną tematykę wykładów zachęci Państwa do udziału w konferencji - podkreślają Organizatorzy. - Liczymy także, że atrakcyjne dla uczestników okaże się miejsce spotkania. Zapraszamy serdecznie do Sopotu w dniach 26-27 kwietnia 2019 roku.

Więcej informacji na stronie: www.pasd2019.pl