Targi z potencjałem! Warsaw Dental Medica Show (fotorelacja)

Targi z potencjałem! Warsaw Dental Medica Show (fotorelacja)

W ubiegły weekend, 6-8 września, w PTAK Expo w podwarszawskim Nadarzynie zorganizowano targi Warsaw Dental Medica Show. W tym wyjątkowym spotkaniu stomatologii z medycyną estetyczną uczestniczyło 176 wystawców, reprezentujących 200 marek. Targom towarzyszył także kongres naukowy. Nad częścią merytoryczną wydarzenia pieczę sprawowała prof. dr hab. Renata Górska.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z targów. Na stoiskach wystawców nie zabrakło nowości i atrakcyjnych rabatów, organizatorzy przygotowali także dla uczestników wiele atrakcji w Strefach Luksusu, Relaksu i Hobby.

Warsaw Dental Medica Show (fotogaleria z targów)W drugim dniu WDMS, podczas wieczoru galowego, wręczono nagrody za najefektowniejsze stoiska targowe oraz wyróżnienia dla osób szczególnie zasłużonych w organizacji WDMS. Gościem specjalnym wieczoru była Edyta Górniak.

Warsaw Dental Medica Show (fotogaleria z wieczoru galowego)Po pierwszej edycji targów jesteśmy przekonani, że WDMS mają potencjał! I choć są zupełnie nowym wydarzeniem w kalendarzu imprez branżowych, organizatorzy poradzili sobie na piątkę. Kolejna edycja imprezy jest planowana w przyszłym roku.

Fot. KG, MŁ