6. Kongres Champions Implants

6. Kongres Champions Implants

Przyszłością implantologii jest minimalna inwazyjność - to hasło przewodnie 6. Międzynarodowego Kongresu VIP-ZM, zorganizowanego przez Champions Implants 11 i 12 maja w Krakowie.

Uczestnicy z całego świata dyskutowali o najważniejszych zagadnieniach implantologii w krakowskim hotelu Sheraton. Dobór wykładowców mógł przyprawić o zawrót głowy - wśród nich znaleźli się światowej klasy eksperci oraz uznani w świecie implantologicznym klinicyści (m.in. Prof. Dr. Jean-Pierre Bernard, Prof. Dr. Itzhak Binderman, Dr. Armin Nedjat, Dr. Jérôme Unger, Dr. Volker Knorr i wielu innych). Wykłady tłumaczono symultanicznie w języku polskim, niemieckim, francuskim i angielskim. Do poruszonych tematów należały m.in. nowoczesna nawigacja implantologiczna, minimalnie inwazyjna (bezpłatowa) metoda implantacji, przewidywalność protokołów leczniczych, planowanie i wykonanie rozległych prac protetycznych w trudnych przypadkach klinicznych.

Warto zwrócić uwagę na praktyczny charakter Kongresu - zarówno sesje wykładowe, jak i dykusje dotyczyły przede wszystkim funkcjonalnych aspektów implantacji. Atutem spotkania był także ciekawy program towarzyszący. Podczas Kongresu przyznano również wyróżnienia i nagrody Gwiazdy Champions 2017 & 2018.

Champions Implants 2018 (Kraków)


Champions Implants 2018 (Kraków) fot. 2

Champions Implants 2018 (Kraków) fot. 3

Champions Implants 2018 (Kraków) fot. 45

Champions Implants 2018 (Kraków) fot. 4

Fot. organizatorów i własne