Firma MARKU zaprasza na wykłady na CEDE

Firma MARKU zaprasza na wykłady na CEDE
Firma MARKU ma przyjemność zaprosić Państwa na wykłady organizowane podczas tegorocznych targów CEDE. Wykłady prowadzone będą przez wybitnego specjalistę i praktyka w dziedzinie stomatologii laserowej – dr. n. med. Jacka Matysa.

Jacek Matys, DDS, FICOI, ukończył Wydział Stomatologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2007 roku. Od 2010 roku członek towarzystw implantologicznych: PSI, DGOI, ICOI. W 2015 roku uzyskał II stopień umiejętności implantologicznej ICOI. W 2017 roku uzyskał stopień dr. n. med. Od 2017 roku – studia podyplomowe z zakresu zastosowania laserów w jamie ustnej na Wydziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Sapienza w Rzymie. Wykładowca na Kongresie Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej oraz FDI. Opublikował kilkadziesiąt artykułów na temat stomatologii laserowej w czasopismach polskich i zagranicznych.

 

TEMATYKA WYKŁADÓW

1. Jak nowoczesne technologie zmieniają oblicze współczesnej stomatologii? Możliwości wykorzystania lasera Er:YAG do tkanek twardych i miękkich w gabinecie stomatologicznym.

Celem wykładu jest przedstawienie możliwości wykorzystania lasera Er:YAG do tkanek twardych i miękkich w gabinecie stomatologicznym oraz prezentacja przypadków klinicznych zastosowania lasera LiteTouch™ w:

  • stomatologii zachowawczej,
  • leczeniu endodontycznym,
  • protetyce stomatologicznej,
  • chirurgii stomatologicznej,
  • periodontologii i implantologii,
  • ortodoncji.

14 września 2017, pawilon 7, sala 7.1.E, godz. 13:00–14:00


2. Jak lasery stomatologiczne mogą zmienić Twoją praktykę? Poznaj korzyści stosowania leczenia laserowego w codziennej pracy lekarza dentysty.

Celem wykładu jest omówienie możliwości zastosowanie lasera Er:YAG oraz lasera diodowego w leczeniu zachowawczym oraz endodontycznym. Pokazane zostaną przypadki leczenia klinicznego w oparciu o naukowo potwierdzoną wiedzę.

15 września 2017, pawilon 7, sala 7.1.D, godz. 15:30–16:30Udział w wykładach jest bezpłatny. Wymagana rejestracja uczestników.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
.

UWAGA! Dla pierwszych 25 osób, które dokonają rejestracji na każdy z wykładów firma MARKU przygotowała bon o wartości 100 zł do wykorzystania na stoisku firmy podczas zakupów w czasie trwania targów.

Informacje dodatkowe i rejestracja uczestników:
tel.
  34 367 00 02, 666 367 774
e-mail: biuro@marku.com.pl
www.
marku.com.pl/szkolenia

Marku - wykłady CEDE 2017


Fot. MARKU, fotolia.com