SPARK – najmniejszy i najszybszy skaner do obrazowania wewnątrzustnego. Nowość!

SPARK – najmniejszy i najszybszy skaner do obrazowania wewnątrzustnego. Nowość!

Spark francuskiej firmy Innixim skupia wszystkie zalety wewnątrzustnych technologii obrazowania i eliminuje ich słabości.


                                                                          Małe jest piękne

Spark 3Spark jest 5 razy mniejszy niż najmniejszy skaner płytek obrazowania na rynku. Bycie tak małym jak Spark to nie tylko osiągnięcie technologiczne, to przede wszystkim zmienia sposób pracy. Został zaprojektowany tak, aby mieścił się w każdej przestrzeni, tuż przy unicie, w zasięgu ręki.

Szybki jak iskra

Spark może odczytać płytkę obrazową w ciągu 3 sekund – jest najszybszym skanerem na rynku. W ten sposób komfort pracy z płytkami obrazowymi został po raz kolejny poprawiony.

Użycie skanera nigdy nie było tak proste
Spark jest w 100% wolny od przycisków, w 100% wolny od kłopotów. Wreszcie powstał skaner, który można zainstalować w mniej niż 5 minut. Wystarczy podłączyć i skanować. Można go używać na dowolnej platformie, Mac lub Windows, a także dzięki interfejsowi TWAIN zintegrować z każdym oprogramowaniem zarządzania praktyką.

Bardzo niska dawka i superozdzielczośćSpark 1
Spark jest pierwszym skanerem wewnątrzustnym używającym igłowych płytek obrazowych. Te płytki są dwa razy bardziej czułe niż standardowe, a zatem Spark wymaga dwukrotnie mniejszej dawki promieniowania X. Korzystanie ze Spark jest bezpieczniejsze zarówno dla pacjentów, jak i dla operatora, a rozdzielczość 35 lp/mm² jest najlepszą rozdzielczością. 

Przełomowa technologia
W sercu Spark, znajduje się opatentowana technologia Stream Line Scanning. Wykorzystując trzy lata badań i rozwoju, innowacja ta pozwala pozbyć się dotychczasowych ograniczeń technologicznych.