Wieczór z Krystyną Prońko – w trakcie CEDE w Poznaniu

Prońko 3PortalDentystyczny.pl ma zaszczyt zaprosić Państwa 15 września o godz. 20:00 (piątkowy wieczór targowy) na koncert Krystyny Prońko w legendarnym poznańskim klubie Blue Note w CK Zamek, czyli miejscu, gdzie muzyka brzmi szczególnie dobrze.

Krystyna Prońko to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej piosenki. Jest także kompozytorką i pedagogiem. Zaśpiewa swoje największe przeboje z akompaniamentem Przemysława Raminiaka.

Jazzujący, kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych, takich jak – „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „Girl From Ipanema”, „I Got Rythm” i „Autumn Leaves”, znajdą się również polskie piosenki jazzowe m.in.: walczyk z filmu „Halo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”, a także jazzowa wersja piosenki „Małe tęsknoty”. Repertuar tego koncertu uzupełniają takie hity, jak „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Niech moje serce kołysze ciebie do snu” oraz nowe premierowe piosenki.

Bilety dostępne wyłącznie na stronie www.PortalDentystyczny.pl w przedsprzedaży w cenie 75 zł – tylko do dnia 15 sierpnia.

Druga pula biletów w cenie 95 zł.


Do zobaczenia w Poznaniu!
Zespół PortalDentystyczny.pl