Dental Coffee Morning

Dental Coffee Morning
w Białymstoku i Gdańsku
Jak można wykorzystać Public Relations w praktyce? Jaką daje przewagę i jakie korzyści? Od czego zacząć?

Spotkanie jest dla lekarzy dentystów, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie jak lepiej komunikować się z pacjentami i jak skuteczniej do nich docierać pozostając wiernym sobie. Na rozmowę na ten temat  zaprasza Justyna Niebieszczańska, właścicielka Agencji PR BRIDGEHEAD, która specjalizuje się w dental PR:

Gdybym poprosiła statystycznego dentystę o wybór działań promocyjnych dla siebie i swojego gabinetu pytając: marketing czy PR, to ogromna większość wybrałaby marketing. Dlaczego? Może dlatego, że wciąż wiedza z zakresu Public Relations jest niewystarczająca. Zatem zapraszam do rozmowy i na kawę.

Pierwsze spotkanie odbyło się 12 września, 2014 r.  w Hotelu Sheraton w Poznaniu. Jak komentuje Bożena Przybysz, lekarz dentysta z Płocka: Skorzystałam z zaproszenia Justyny na Dental Coffee Morning w Poznaniu. Jestem entuzjastką spotkań z Bridghead. Motywują do działania, nasuwają nowe pomysły, pozwalają na wymianę myśli, poglądów, doświadczeń/nie tylko stomatologicznych/.Polecam.

Katarzyna Griffiths, lekarz dentysta ze Smile Dental Studio dodaje: Tam trzeba być! Zazdroszczę tym, którzy tajniki mogli poznać wcześniej. Zaoszczędziłoby mi to parę lat poszukiwań, eksperymentów, nie wspomnę o klęskach.

Jarosław Rafalski z Klinki Rodent i członek grupy Lecz człowieka, nie chorobę: Obecnie stomatologia w Polsce jest konkurencyjna i na wysokim poziomie. Spotkanie w Poznaniu uświadomiło mi, że są jednak sposoby, aby wyróżnić się w morzu specjalistów.

Dental Coffee Morning, Białystok, Hotel Esperatno, Sala Kameralna - 29.11.2014 r. godz. 9.15-11.15

Dental Coffee Morning, Gdańsk, Kawiarnia Filmowa w Starym Kadrze - 6.12.2014 r., godz. 10.15-12.00

Wymagane jest zgłoszenie: info@bridgehead.pl

DCM

Dental Coffee Morning, 12 września 2014, Poznań