PROFESJONALNA ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA
Dobrze przygotowana asystentka to nieoceniona pomoc w każdym gabinecie stomatologicznym – zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. W związku z tym firma Kol‑Dental (we współpracy z firmami Dürr Dental, KaVo Polska, Molteni oraz Oral‑B) przygotowała szkolenie skierowane właśnie do tej grupy zawodowej.
Tematyka spotkania będzie obejmowała higienę w gabinecie stomatologicznym, elementy profilaktyki i diagnostyki próchnicy w trakcie zabiegów higienizacyjnych w jamie ustnej, innowacyjne spojrzenie na jej zdrowie oraz wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.
Szkolenie odbędzie się w drugi weekend września br. – w dniach 12‑13.09, w przepięknym Pałacu Odrowążów w Chlewiskach koło Szydłowca. W jego cenę (200 zł za osobę lub 180 zł przy zapisach grupowych powyżej 3 osób) wliczono nocleg, lunch, przerwy kawowe, kolację integracyjną oraz program „Witalna Wioska SPA”.
Więcej informacji uzyskają Państwo w firmie Kol‑Dental pod numerem telefonu (0‑22) 514‑62‑01,
e‑mail: milena@koldental.com.pl




